Yhteystiedot

Laajasalon Isännöinti Oy
Sahaajankatu 3, 2. krs.
00880 Helsinki

etunimi.sukunimi@laajasalonisannointi.fi

Toimiston aukioloajat:

ma 9.00-17.00
ti-to 8.30-16.00
pe 8.30-14.30

Puhelinvaihde

(09) 668 9910
klo 9.00-14.30

Henkilöstö

Sari Rissanen

isännöitsijä, AIT, IAT
Laajasalon Isännöinti Oy, toimitusjohtaja

puh. (09) 668 99 134

sari.rissanen@laajasalonisannointi.fi

Paul Pulli

isännöitsijä
asunto-osakeyhtiöt
puh. 040 9000642

paul.pulli@laajasalonisannointi.fiYhteystiedot

Tuomo Nikkanen

tekninen isännöitsijä
 
puh. (09) 668 99 138

tuomo.nikkanen@laajasalonisannointi.fi 

Juha Mellanen

tekninen isännöitsijä
asuntotarkastukset, muutostyöt huoneistossa

puh. (09) 668 99 136

juha.mellanen@laajasalonisannointi.fi

Jaana Pystykoski

isännöitsijä
asumisoikeusasunnot, asukasisännöinti

puh. (09) 668 99 135

jaana.pystykoski@laajasalonisannointi.fi

Niko Burtsov

isännöitsijä
asuntotarkastukset, asumisoikeusasunnot

puh. 040 900 0643

niko.burtsov@laajasalonisannointi.fi

Onerva Purhonen

kiinteistösihteeri
asunto-osakeyhtiöt

puh. (09) 668 99 132

onerva.purhonen@laajasalonisannointi.fi

Jenni Keihokari

kiinteistösihteeri

puh. (09) 668 99 144

jenni.keihokari@laajasalonisannointi.fi

Marika Kukkamäki

kiinteistösihteeri
asumisoikeusasunnot
 

puh. (09) 668 99 131

marika.kukkamaki@laajasalonisannointi.fi

Marja Valjus

viestintäpäällikkö
puh. 040 9000 644

marja.valjus@laajasalonisannointi.fi

Henna Pitkänen

kiinteistösihteeri

asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 140

henna.pitkanen@laajasalonisannointi.fi

Heli Väisänen

kiinteistösihteeri


puh. (09) 668 99 141

heli.vaisanen@laajasalonisannointi.fi

Cilla Jansson-Purosto

pääkirjanpitäjä
asumisoikeusasunnot, kirjanpito

puh. (09) 668 99 137

cilla.jansson-purosto@laajasalonisannointi.fi

Minna Vähämaa

kiinteistösihteeri, osto- ja vuokrareskontra
asumisoikeusasunnot

puh. (09) 668 99 130

minna.vahamaa@laajasalonisannointi.fi

Soile Haavisto

kiinteistösihteeri
asumisoikeusasunnot

puh. (09) 668 99 142

soile.haavisto@laajasalonisannointi.fi

Kaija Kuisma

vuokravalvonta
asumisoikeusasunnot

puh. (09) 668 99 139

kaija.kuisma@laajasalonisannointi.fi

Jenni Keihokari

kiinteistösihteeri 

puh. (09) 668 99 144

jenni.keihokari@laajasalonisannointi.fi

Kirjanpito / Asunto-osakeyhtiöt

Yhteydenotot kirjanpitäjään

kirjanpitäjä, asunto-osakeyhtiöt

puh. (09) 668 99 143

kirjanpito@laajasalonisannointi.fi

Virve Numminen

kirjanpitäjä

(asunto-osakeyhtiöt)
puh. (09) 668 99 143

virve.numminen@laajasalonisannointi.fi