Yhteystiedot

Yhteystiedot

Laajasalon Isännöinti Oy
Sahaajankatu 3, 2. krs.
00880 Helsinki

etunimi.sukunimi@laajasalonisannointi.fi

Toimiston aukioloajat:

ma 9.00-17.00
ti-to 8.30-16.00
pe 8.30-14.30

Puhelinvaihde

(09) 668 9910
klo 9.00-14.30

Laajasalon Isännöinti Oy

Henkilöstö

Sari Rissanen

isännöitsijä, AIT, IAT
Laajasalon Isännöinti Oy, toimitusjohtaja
puh. (09) 668 99 134
sari.rissanen@laajasalonisannointi.fi

Paul Pulli

isännöitsijä
asunto-osakeyhtiöt
puh. 040 9000642
paul.pulli@laajasalonisannointi.fi

Tuomo Nikkanen

tekninen isännöitsijä 
puh. (09) 668 99 138
tuomo.nikkanen@laajasalonisannointi.fi 

Juha Mellanen

tekninen isännöitsijä
asuntotarkastukset, muutostyöt huoneistossa
puh. (09) 668 99 136
juha.mellanen@laajasalonisannointi.fi

Jaana Pystykoski

isännöitsijä
asumisoikeusasunnot, asukasisännöinti
puh. (09) 668 99 135
jaana.pystykoski@laajasalonisannointi.fi

Jorma Korte

isännöitsijä, asumisoikeusasunnot,
asukasisännöinti
puh. 040 900 0648
jorma.korte@laajasalonisannointi.fi

Niko Burtsov

isännöitsijä
asuntotarkastukset, asumisoikeusasunnot
puh. 040 900 0643
niko.burtsov@laajasalonisannointi.fi

Onerva Purhonen

kiinteistösihteeri
asunto-osakeyhtiöt
puh. (09) 668 99 132
onerva.purhonen@laajasalonisannointi.fi

Jenni Keihokari

kiinteistösihteeri
puh. (09) 668 99 144
jenni.keihokari@laajasalonisannointi.fi

Marika Kukkamäki

myyntisihteeri
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 131
marika.kukkamaki@laajasalonisannointi.fi

Soile Haavisto

myyntisihteeri
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 142
soile.haavisto@laajasalonisannointi.fi

Henna Pitkänen (äitiyslomalla)

myyntisihteeri
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 140
henna.pitkanen@laajasalonisannointi.fi

Heli Väisänen

kiinteistösihteeri
puh. (09) 668 99 141
heli.vaisanen@laajasalonisannointi.fi

Salla Urpela

kiinteistösihteeri
(äitiyslomasijainen)
puh. (09) 668 99 141
salla.urpela@laajasalonisannointi.fi

Leena Lintu

myyntisihteeri
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 140
leena.lintu@laajasalonisannointi.fi

Minna Vähämaa

kiinteistösihteeri, osto- ja vuokrareskontra
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 130
minna.vahamaa@laajasalonisannointi.fi

Katri Kinnunen

pääkirjanpitäjä
asumisoikeusasunnot, kirjanpito
puh. (09) 668 99 137
katri.kinnunen@laajasalonisannointi.fi

Kaija Kuisma

vuokravalvonta
asumisoikeusasunnot
puh. (09) 668 99 139
kaija.kuisma@laajasalonisannointi.fi

Pauliina Lehto

viestintäpäällikön sijainen
puh. 040 9000 644
pauliina.lehto@laajasalonisannointi.fi

Kirjanpito / Asunto-osakeyhtiöt

Yhteydenotot kirjanpitäjään

kirjanpitäjä, asunto-osakeyhtiöt
puh. (09) 668 99 143
kirjanpito@laajasalonisannointi.fi

Virve Numminen

kirjanpitäjä
(asunto-osakeyhtiöt)
puh. (09) 668 99 143
virve.numminen@laajasalonisannointi.fi